עלינו

מועדון קפה הבוקר היא פלטפורמה טכנולוגית לחיבור בין אנשים (offline+online) לפגישות מלאות בערך, על קפה.
נוסד במאי 2017 ע״י תאיר ליטמן-כהן, הפלטפורמה מעוצבת ומתוכננת בכדי לאפשר קביעת פגישות מיידית בצורה בלתי-אמצעית. אנשים נפגשים על-מנת לחלוק בידע; כי עצה אחת טובה ממישהו יכולה לעשות את כל ההבדל עבור אדם שזקוק לה.
מפגשים אנושיים הם קסם, ויצירת הקסם הזה היא המהות של המיזם. 
בשנות פעילותו של המיזם עשרות אלפי אנשים (קודם זרים מוחלטים) נפגשו לקפה והתחברו באמצעותו.

TMCC is a geosocial networking and online mentor booking platform. Users can book meetings with mentors based on their professional experience, expertise, community ranking, a small bio, and a photo. The user can see the mentor’s available calendar slots, and easily book a meeting. Once a meeting is set, both the user and the mentor will get a calendar invite with all the details. Meetings can be through video or physical coffee meetings, the mentor decides this upon setup.

תאיר ליטמן-כהן

יזמת ומעצבת רב-תחומית, בונה מוצרים שאנשים אוהבים

מייסדת ומנכ״לית מועדון קפה הבוקר. תאיר היא יזמת עם ניסיון של 6 שנים כבונת מוצרים, דיגיטליים ופיזיים, מ-0 ל-1, ובמהירות. חזקה בהגעה ל-MVP עובד ול-Product Market Fit. 

בעלת ידע נרחב בעיצוב ואסטרטגיית מוצר, מיתוג, ניהול ופיתוח עסקי יצירתי, כתיבה, storytelling, תקשורת בין-אישית, ייסוד קהילות, בניית קורסים ואוצרות תכניהם, הפקת אירועים, עמידה מול קהל ומשא ומתן.

בין היתר, תאיר צורפת המעצבת תכשיטים אשר הוצגו בתערוכות בינלאומיות, ובונה ומעצבת אתרים. 
בעברה היזמי הקימה את חברת התכשיטים V Dot, והמציאה את המוצר ״ErgoDog״, מוצר רפואי לכלבים עליו גם רשמה פטנט עיצובי ב-2016. 

אוהבת אנשים ואינטרקציות, נהנית להפוך רעיונות למציאות ולייצר ערך חברתי שמזיז את המחט.

בעלת B.A בעיצוב תעשייתי ומוצר מאוניברסיטת HEAD שבז׳נבה, וזוכת פרס Genilem-HES ליזמות וחדשנות בשוויץ (2015).

״גיליתי שאני אוהבת ליצור דברים שיש להם השפעה חברתית והומנית רחבה, עם פוטנציאל לשפר את החברה ברזולוציות משמעותיות. תהליכי עיצוב מלווים אצלי בתחושת שליחות עמוקה ובשאיפה להפוך את העולם שלנו לטוב ונעים יותר.״

לאתר של תאיר
Linkedin

רוצים לשמוע איך ולמה הכל התחיל? זה הסיפור של המועדון.

ראיונות

ראיון ל״הייטק בפקקים״ יוני 2017

סיון קלר מ״הייטק בפקקים״, תכנית הרדיו של יזהר שי ונתן לייבזון, מראיינת את תאיר ליטמןכהן, מייסדת מועדון קפה הבוקר ב– 29/6/17.

ראיון לפודקאסט ״Communicast״ מרץ 2018

“דיברנו על הצעדים הראשונים בבניית קהילת ליבה, איך לפנות ולגייס אנשים לטובת מטרה מסוימת ולתת מזמנם היקר וגם על איך לגרום להם להישאר בקהילה ולצאת ולממש את החזון פיזית בעולם האמיתי, ולא להישאר מאחורי המסך. תאיר סיפרה לי איך דברים שונים שלמדה וחוותה כמו עיצוב ולימוד תאטרון נתנו לה כלים להקים את המועדון ומאפשרים לה להתמודד עם האתגרים של היום.

אחת המסקנות היפות מהשיחה עם תאיר היא ליצור מהלב, זו אולי קלישאה אבל זה פשוט עובד.” – טליה תורג׳מן