קובי גור

מנהל בינלאומי מנוסה, בונה חברות ופודקאסטר

קובי מנהל בכיר בעל נסיון עצום בחברות בינלאומיות. מחברות ענק כמו אמדוקס ועד חברות קטנות יותר כמו לברייט בה הוא משמש כמנכ"ל.

לאורך כל הקריירה שלו קובי התמחה בעבודה עם שווקים בינלאומיים ובמסגרת הזו כיסה כמעט כל פינה בגלובוס. 

עיקר נסיונו הוא בבניית חברות משלבים מוקדמים ועד לחברה בגודל משמעותי בדגש על הסתכלות לחו"ל ומבלי לפספס כל צד של העסק: מכירות ושיווק, תפעול, מוצר ופיתוח, כספים ומשפטי ואז איך לחבר את זה לאסטרטגיה שלמה וביחד לעסק הרמוני.

כשהוא לא עסוק בעבודתו כמנכ"ל חברה, קובי עוסק בעוד כמה תחומים ובהם הפודקאסט "עושים שיווק" בו הוא מעביר לאלפי מאזינים לפרק נושאים שונים הקשורים לשיווק דיגיטלי, מלווה ומייעץ למנהלים בתחומים שונים ומרצה בתחום השיווק באינטרנט.

מאמין ענק באנשים יצירתיים ובאמירה של "תעשה טוב, תקבל טוב"

בניית אסטרטגיה

בניית חברות

פודקאסטינג

תכניות עסקיות

שיווק דיגיטלי

שווקים בינלאומיים

אורית לוי

מנהלת מוצר ובלוגרית

מוצר טוב צריך לדעת להקשיב ואז טו-גט-שיט-דאן.

בעלת הבלוג ״הפרודקטיבית״ שמתעד את ״שנת השבתון״ שלקחה כדי להחליט עם עצמה מה היא רוצה לעשות כשתהיה גדולה (יותר).

כשהיא לא עובדת, אורית מנהלת את קהילת היזמים ב HUBANANA (חממת יזמות ברעננה), מייעצת לסטארטאפים בתחום ניהול המוצר, מנטורית למנהלות מוצר צעירות, עוזרת בניהול קבוצת ״אנשי העולם החדש״ ומובילת שכונה בהרצליה.

בזמנה החופשי (יש כזה?!) אוהבת לאפות (בעיקר מתוקים), רצה ועושה CrossFit.

Work hard in silence. Let success make the noise

ניהול מוצר

בלוגינג

צמיחה אישית

קהילות

יצירתיות

ניהול זמן

מיכל זיגלמן

יזמת ויועצת לניהול וקבלת החלטות באי ודאות

בנושאי אסטרטגיה, ניהול הזדמנויות וסיכונים, חדשנות ותקשורת.  

פיזיקאית MSc. בהכשרתה, מוסמכת בשיטת   Disruptive Strategy- Harvard Business School

מפתחת שיטת הניהול הדואלי Bimodal Management © - , שיטה חלוצה בתחומה, המיישמת בעולם העסקים הכאוטי את העקרונות שתורמים לחוסן של מערכות מורכבות בטבע.

לאחר 15 שנות מחקר בפיזיקה, פרשה מהאקדמיה והקימה את Duality מתוך שליחות להביא לשטח את חשיבת המורכבות, לחלוק  את הפרקטיקות והכלים שפיתחה עם מובילי שינוי הנדרשים לתוצאות בעולם של שינוי תמידי.

מסייעת ליזמים לפתח ראייה רחבה על ה"אקוסיסטם של המיזם", לאתגר תפיסות קונבנציונליות, לקבל החלטות מיטביות בתנאי אי ודאות ולפעול אסטרטגית בפער התמידי שבין תכנון לבין מציאות.

"מעבר לתפיסה עסקית, הגישה הדואלית מהווה עבורי דרך חיים ותפיסת עולם המסייעת לי לממש את העיקרון שמנחה אותי -  Engage with change"

אסטרטגיה עסקית

קבלת החלטות

יזמות – המסע האישי

חדשנות משבשת

תקשורת מקדמת

בידול ומיתוג

עמית שניידר

מומחה לעסקים קטנים, שיווק וקמעונאות

בישראל יש להם 2 חנויות מותג המשווקות לעשרות חנויות בישראל. למותג אתר אינטרנט ישראלי וכן גם בינלאומי. כמו כן הם מוכרים בארה"ב, גרמניה ואוסטרליה. לעמית מעל 20 שנה בעולם העסקים הישראלי. הוא בעל נסיון עשיר בשיווק ובקמעונאות, מלווה עסקים בהקמה ומסייע לכאלה שנקלעו למצוקה.

קמעונאות

שיווק

מכירות

בניית עסק

תוכנית אסטרטגית

גיל וייט

יזם. מנהל. ביזנס מן. מומחה בפיתוח עסקי

זה מה שמאפשר לו לשלב יצירתיות עם רגליים על הקרקע ולארוז את הכל עם יכולת הוצאה לפועל.
גיל הוא מנהל. שעשה מגוון תפקידי ניהול בכירים במגוון רחב של תחומי עשיה. גיל יודע ליזום מהלכים עסקיים, לבנות תהליכים, לחנוך ולטפח אנשים, לפתור בעיות ולגרום לדברים לקרות.
גיל הוא יזם.
כזה שהוביל יזמויות בתוך חברות וארגונים וגם היה מייסד-שותף של סטארט-אפ בוט-סטרפי עם הידים בתוך הבוץ. כזה שגם הצליח וגם נכשל.
גיל הוא איש עסקים.
כזה שמצליח ליצור מודל עסקי מדויק לחברה או לייצר את המתווה הנכון לעסקה. כזה שהוביל מאות תהליכי מו"מ מורכבים או פשוטים, גדולים או קטנים. כזה יודע לזהות הזדמנות עסקית ולממש אותה.

פיתוח עסקי

ניהול שיווק מכירות ופרסום

דיגיטל

ניהול משא ומתן

מרעיון לעסק