דנה רגב

מאמנת אישית ועסקית, מרצה ויועצת שיווק.

 "אף אחת”, שימשה סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת תיירות בבעלות משפחתה. עם כניסתה לחברה, הטמיעה שתי מערכות טכנולוגיות ייעודיות, יצרה תשתיות שיווק ושירות ועסקה בניהול שוטף.

גדילתה המשמעותית של החברה הביאה להשקעה בנכסים בארץ ובחו"ל. לפני ארבע שנים הביאה דנה למכירת החברה לאיסתא בעקבות פיתוח מוצר ייחודי חדש שפיתחה ושהפך ליעד תיירותי פופולארי ביותר.

היום עוסקת דנה בנושאי תשוקתה - ליווי בתהליכי הקמת מיזם, בתהליכי השבחה ומכירה, ניהול, ליווי ואימון במערכות יחסים ובנוסף  מרצה ומנחה סדנאות.

שיווק ואסטרטגיה עסקית

אימון אדלריאני

השקעות נדל”ן בארץ ובחו”ל

ניהול

תיירות

אורי ארבל

עורך-דין, שותף במשרד ארבל בראון לנדאו

משקיעים ונותני שירותים בעולם היזמות.

בעל ניסיון ועניין מיוחד בעולם השקעות ההמונים (equity crowdfunding). מגיש "StartIt", תכנית רדיו שמטרתה לתת כלים ליזמים ברכבת ההרים של בניית סטארטאפ.

״אני מתרגש בכל פעם מחדש לראות אנשים עם דחף, לפעמים בלתי נשלט, לקחת משהו שנראה להם מקולקל בעולם ולשנות אותו מן היסוד. ההתרגשות הזו מביאה אותי להפוך כל אבן כדי לעזור להם להצליח בדרך הזו.״

הקמת סטארטאפ

הסטרטגיה משפטית

השקעות המונים

גיוס כספים

הסכמי מייסדים

Terms of use

אמיר לוזון

יזם חברתי-עסקי ועו"ד

אמיר בוגר תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים, ובמהלך הלימודים הוא היה פעיל ויזם פעילויות במסגרות התנדבותיות שונות.
במקביל לעבודתו כעו"ד, אמיר הקים את עמותת מועדון בוגרי הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים ועד היום הוא משמש כיו"ר העמותה. כמו כן, אמיר יזם שורה של פעילויות חברתיות בתחומים שונים - כגון תערוכה ב"הבימה" לילד מוכשר שנמצא על הספקטרום כדי לעורר מודעות לילדים עם צרכים מיוחדים ופעילויות נוספות.
אמיר בוגר תואר שני בעסקים, משפט ובכלכלה בתכנית הבין-לאומית (EMLE), ובמסגרת הקבלה לתכנית דורג #2 בעולם וקיבל מלגה מלאה ללימודים. בסיום הלימודים אמיר פרסם את התיזה שלו בנושא בוררות בכתב העת היוקרתי של אוניברסיטה סורבון בפריז.
עם חזרתו לישראל יזם והקים את איגוד הזוכים - מיזם עסקי חברתי שנותן מידע בחינם לזוכי מחיר למשתכן ומסייע להם לעבור את התהליך הארוך בדרך לדירה, לצד מועדון צרכנות שמוזיל עבורם את המוצרים והשירותים.

יזמות

יזמות חברתית

שיווק דיגיטלי

קהילות

איך להוציא דברים לפועל

ארגוני בוגרים

שחר סגיר

יזם וקולה קפה

 המיקוד העיקרי היה קידום מותגים בארה"ב ואוסטרליה - באמצעות קניית מדיה בפלטפורמות הפרוגרמטיות הגדולות ביותר.
בעל ניסיון רב בשיווק דיגיטלי, קניית מדיה, ניתוח נתונים, הבנת תהליכי זרימה של משתמשים ואופטימיזציה. משתדל לעזור, ומאמין שהחלטות שיווקיות צריכות להיות מבוססות דאטא ולא תחושות בטן.
מייסד YasBazzar - אשר הופכת אירועי חברה, מפגשי לקוחות, ימי כיף או סתם שעות שמחות לאירועי בוטיק ממותגים ומיוחדים. כרגע עובדים עם מגוון מבשלי בירות וקולי קפה, המספקים מוצרי איכות בעבודת יד, תחת מיתוג בהתאמה אישית.

אסטרטגיה עסקית

שיווק דיגיטלי

User-acquisition

MVP

Analytics

Bootstrap

עמית שניידר

מומחה לעסקים קטנים, שיווק וקמעונאות

בישראל יש להם 2 חנויות מותג המשווקות לעשרות חנויות בישראל. למותג אתר אינטרנט ישראלי וכן גם בינלאומי. כמו כן הם מוכרים בארה"ב, גרמניה ואוסטרליה. לעמית מעל 20 שנה בעולם העסקים הישראלי. הוא בעל נסיון עשיר בשיווק ובקמעונאות, מלווה עסקים בהקמה ומסייע לכאלה שנקלעו למצוקה.

קמעונאות

שיווק

מכירות

בניית עסק

תוכנית אסטרטגית